Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Western Digital Elements HDD 3.5" 2TB External USB 3.0 Black, WDBWLG0020HBK-EESN

Има на залиха
5.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 898116
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

External 3.5" 2TB USB2.0 HDD 3.5" 2TB External Western Digital Elements USB3.0 Black, WDBWLG0020HBK-EESN
Спецификации
Категорија Надворешен HDD
HDD Capacity 2 TB
Brand Western Digital
Disk Interface USB 3.0
Disk format 3.5"
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Western Digital Elements HDD 3.5" 2TB External USB 3.0 Black, WDBWLG0020HBK-EESN
Повеќе продукти од Western Digital