Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HP EliteOne 800 G2 AIO 23" i5 6th Gen/ 8GB DDR4/ 256GB

-6%
Има на залиха
Special Price 16.900 ден. Regular Price 17.899 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-11-2023
КОД: 1000585
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
HP EliteOne 800 G2 AIO 23" i5 6th Gen/ 8GB DDR4/ 256GB ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 2 години гаранција 14 дена гаранција за враќање пари • Екран - 23" All in One • Процесор - Intel® Core™ i5-6500T Processor 6M Cache, up to 3.10 GHz • РАМ - 8GB DDR4 • SSD Диск - 256GB • Oптички уред - DVD • Графичка карта - Intel® HD Graphics • Оперативен систем - N/A можност за доплата за лиценциран Windows 10 A+ Premium класа означува дека уредот е 100% функционален, во перфектна козметичка состојба (како нов), префарбан, без видливи знаци на користење и има дополнитело 2 години А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни институции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надоградба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Лиценцирани бренд компјутери
Part Number ProDesk 800 G2 AIO
Brand Hp
Promotion Type Black Friday, New Stock Refurbished
Type Of Operating System Без оперативен систем
Class А+ Premium refurbished
Max Turbo Frequency: up to 3.10 GHz
SSD Capacity 256 GB
Core Name 6th Gen. SkyLake
CPU Clock Speed: 2.50 GHz
Case Type All in One
HDD Capacity N/A
GPU Brand Intel® HD Graphics (Integrated)
RAM Capacity 8 GB
Processor Technology Intel® Core™ i5
Memory Type DDR4
Повеќе продукти од Hp