Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Intel® Celeron® G1830 2M Cache, 2.80 GHz Box, Core Name Haswell Bridge

Нема залиха
3.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 922226
Нема залиха
Гаранција: 1830 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ntel G1830 2.80GHz Box • Core Name Haswell Bridge • Dual Core Celeron • 2 Cores • 2Threads • 2MB Cache • 64bit • DDR3-1333MHz • Thermal Power: 53W • Socket 1150 • Box • BX80637G1830
Спецификации
Категорија Процесори
Core Name 4th Gen. Haswell
CPU Cores # 2 Core
Processor Technology Intel® Celeron®
Packing Box
Brand Intel
Part Number NULL
Socket Intel® 1150
Max Turbo Frequency: up to 2.80 GHz
Write Your Own Review
You're reviewing:Intel® Celeron® G1830 2M Cache, 2.80 GHz Box, Core Name Haswell Bridge