Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 128GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter

Има на залиха
899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 936395
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 128GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 100 MB/s Read, SDCS2/128GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 128GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter
Повеќе продукти од Kingston