Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 128GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter

Има на залиха
658 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 17-07-2024
КОД: 936395
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
  • Kingston 128GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter
  • Speeds up to 100 MB/s Read
  • SDCS2/128GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type MicroSD & Adapter
Brand Kingston
Part Number NULL
Капацитет на меморија 128GB
Повеќе продукти од Kingston