Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 256GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-11-2023
КОД: 936396
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Kingston 256GB microSDHC Canvas Select 100R CL10 UHS-I Card + SD Adapter, Speeds up to 100 MB/s Read, SDCS2/256GB
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Капацитет на меморија 256GB
Memory Card Type MicroSD & Adapter
Part Number NULL
Brand Kingston
HDD Capacity N/A
Повеќе продукти од Kingston