Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston 512GB KC600 SATA 3 2.5" SSD

Има на залиха
4.400 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 936394
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston 512GB KC600 SATA 3 2.5" SSD, Hardware-based self-encrypting drive with 3D TLC NAND, up to up to 550/520MB/s, SKC600/512G
Спецификации
Категорија SSD дискови
Part Number NULL
Brand Kingston
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston 512GB KC600 SATA 3 2.5" SSD
Повеќе продукти од Kingston