Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston High Endurance microSD Card 128GB

Има на залиха
1.798 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 933439
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston High Endurance microSD Card 128GB, High performance, UHS-I U1 Speed Class 10, 95MB/s Read and 45MB/s Write, seamless recording
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston High Endurance microSD Card 128GB
Повеќе продукти од Kingston