Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston High Endurance microSD Card 128GB

Има на залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-12-2023
КОД: 933439
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Kingston High Endurance microSD Card 128GB, High performance, UHS-I U1 Speed Class 10, 95MB/s Read and 45MB/s Write, seamless recording
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type MicroSD Cards
Brand Kingston
Part Number NULL
Капацитет на меморија 128GB
Повеќе продукти од Kingston