Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston Server Memory 8GB 1066MHz DDR3 DIMM, KVR1066D3Q8R7S/8G, Server

Има на залиха
4.299 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 758334
Прашај за залиха
Гаранција: 1800 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston Server Memory 8GB 1066MHz DDR3 DIMM, KVR1066D3Q8R7S/8G, Server
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR3
Brand Kingston
Bus 1066 MHz
Slot DIMM
Is Gaming No
Part Number NULL
RAM Capacity 8 GB
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston Server Memory 8GB 1066MHz DDR3 DIMM, KVR1066D3Q8R7S/8G, Server
Повеќе продукти од Kingston