Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Kingston USB 3.0 SuperSpeed All-in-One Media Card Reader Gen 4, FCR-HS4

Има на залиха
1.549 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 924609
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Kingston USB 3.0 SuperSpeed All-in-One Media Card Reader Gen 4, FCR-HS4
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type Card Reader
HDD Capacity N/A
Brand Kingston
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Kingston USB 3.0 SuperSpeed All-in-One Media Card Reader Gen 4, FCR-HS4
Повеќе продукти од Kingston