Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

LC-Power Power Supply 1000W 80+Gold Modular Super Silent

Има на залиха
10.616 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 956304
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

LC-Power Power Supply 1000W 80+Gold Modular Super Silent, ATX 12V v2.31, 12A, SATAx10, PATAx5, 110-240V, 47-60Hz, 90% Efficiency
Спецификации
Категорија Напојувања
Promotion Type Најпродавани
Part Number LC1000M V2.31
Brand LC-Power
Write Your Own Review
You're reviewing:LC-Power Power Supply 1000W 80+Gold Modular Super Silent
Повеќе продукти од LC-Power