Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo 920-004509

Има на залиха
2.160 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2021
КОД: 937602
Нови количини
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

COMBO KEYBOARD AND MOUSE WIRELESS LOGITECH MK270 920-004509 SPECS & DETAILS SYSTEM REQUIREMENTS Windows-based PC Windows Vista®, Windows® XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 USB Port Chrome OS™ PACKAGE CONTENTS Keyboard Mouse Nano-receiver 2 AAA (keyboard) and 1 AA (mouse) batteries User documentation
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Part Number NULL
Brand Logitech
Promotion Type Ново
Write Your Own Review
You're reviewing:Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo 920-004509
Повеќе продукти од Logitech