Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MARVO Gaming Mouse M115, Wired, 6-Programmable Buttons, 800-4000 DPI, 7-color LED

Има на залиха
366 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 955562
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MARVO Gaming Mouse M115, Wired, 6-Programmable Buttons, 800-4000 DPI, 7-color LED backlight, 125Hz Poll Rate, 10G Acceleration, 1.5m M115 4000 DPI Gaming Mouse with 7 Color Backlights 6 programmable buttons to gain a competitive edge 7 color backlights to create gaming ambience 4 adjustable DPI levels to meet your needs Ambidextrous design for both gaming and office
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Promotion Type Најпродавани
Part Number M115
Brand Marvo
Write Your Own Review
You're reviewing:MARVO Gaming Mouse M115, Wired, 6-Programmable Buttons, 800-4000 DPI, 7-color LED
Повеќе продукти од Marvo