Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mouse Volcano Rift 2

Има на залиха
1.149 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 922964
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mouse Volcano Rift 2 • durable fabric but soft and with a nice feel • 7 colours backlight • dimensions 350 x 240 x 5 mm • PM-MC-VOLCANO-RIFT-V2 MAJOR FEATURES - On/Off button - switch button for illumination change - microUSB charged - PVC material providing perfect mouse accuracy - LED backlight in 7 rotating colours - the bottom side of the pad provides high level of adhesion - easy to clean http://modecom.com/en/volcano-rift-v2/
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight Multi-color
Brand Modecom
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mouse Volcano Rift 2
Повеќе продукти од Modecom