Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-832 Volcano GHOST Gaming Headphone

Има на залиха
5.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 923606
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-832 Volcano GHOST Gaming Headphones with microphone • 7.1 SURROUND SOUND • LED BACKLIGHT • Frequency response: 20 - 20000 Hz • Impedance: 16 Ohm • Microphone: 4 mm circular with noise gate • Sensitivity: 99dB±3dB • Input: 3 •5 mm mini gold plated plug • High quality sound and attractive packaging • Volume control on cable • Cable lenght: aprox. 2.2m • S-MC-832-GHOST
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight One-Color
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-832 Volcano GHOST Gaming Headphone
Повеќе продукти од Modecom