Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Wireless Office MC-TPK2 for Living Room or Office

Нема залиха
1.999 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 923578
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Wireless Office MC-TPK2 for Living Room or Office • Color: Black • US Layout • scissor-switch system • backlit keys • built-in touchpad with two buttons • Wireless: Nano USB receiver • wireless communication 2.4GHz band • K-MC-TPK2-100-BL
Спецификации
Категорија Безжични тастатури
Is Gaming No
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Brand Modecom
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Wireless Office MC-TPK2 for Living Room or Office