Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

NEC EA241WM 24"

-30%
Има на залиха
Special Price 3.500 ден. Regular Price 5.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 12-06-2024
КОД: 989650
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
NEC EA241WM 24" ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Panel Technology TN Viewable Image Size 24 " Aspect Ratio 16:10 Native Resolution 1920x1200 Pixel Pitch 0.27 mm Pixels Per Inch 94 @ native resolution Backlight Type CCFL Brightness (typical) 400 cd/m2 Contrast Ratio (typical) 1000:1 Viewing Angle (typical) 160° Vert., 160° Hor. (80U/80D/80L/80R) @ CR>5 Response Time (typical) 5 ms Displayable Colors More than 16.7 million A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Built-in Speakers No
Display Port DVI, USB, VGA
Response Time 5 ms
Monitor type N/A
Monitor Resolution 1920x1200 (WUXGA)
Diagonal 24''
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished], Попуст
Brand NEC
Part Number 202198
Class А+ Premium refurbished