Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

OH102 USB3.0 TO RJ45 DONGLE//1000 MBPS/20PCS PN: 90XB05WN-MCA010

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 938562
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

OH102 USB3.0 TO RJ45 DONGLE//1000 MBPS/20PCS PN: 90XB05WN-MCA010
Спецификации
Категорија Останата опрема за таблет компјутери
Brand ASUS
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:OH102 USB3.0 TO RJ45 DONGLE//1000 MBPS/20PCS PN: 90XB05WN-MCA010
Повеќе продукти од ASUS