Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) PHLOX

Има на залиха
Special Price 990 ден. Regular Price 1.800 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-02-2023
КОД: 930309
Последно парче
Гаранција: 90 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) PHLOX нова, неотпакувана Whether working, reading or catching up with friends, these Galaxy cases make it a snap. Tablets clip into hard back providing protection as well as stability. Front panel opens and folds into multiple viewing angles and an ergonomic typing incline.
Спецификации
Категорија Останата опрема за таблет компјутери
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Brand Case Logic
Is Gaming N/A
Part Number [Stock Clearance]
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) PHLOX