Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB

Има на залиха
Special Price 8.000 ден. Regular Price 24.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 930312
Последно парче
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB нов, без кутија Core i7-5820K (3.3GHz up To 3.6GHz with Turbo Boost) 15 MB SmartCache, 68GB/s Max Memory Bandwidth 6 Cores with 12 Threads, Thermal Design Power 140W HyperTthreading with Turbo Boost Technology Supports The latest VR Gaming Headsets
Спецификации
Категорија Процесори
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Brand Intel
Is Gaming N/A
Part Number [Stock Clearance]
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB
Повеќе продукти од Intel