Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Patch Cable 0.5m Cat5e Gray Gembird

Има на залиха
40 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 15-04-2024
КОД: 991607
1-3 дена
PP12-0.5M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 meter Patch cord with moulded strain relief, 50u" 8P8C plugs, 0.5 meter
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand GEMBIRD
Promotion Type Најпродавани
Part Number NULL
Повеќе продукти од GEMBIRD