Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Power Box PB-5 European type 6 ways power strip 5m ( Black ), with overload protection switch, with surge protection, without child pro

Има на залиха
599 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 15-04-2024
КОД: 999966
Прашај за залиха
  • Power Box PB-5 European type 6 ways power strip 5m ( Black )
  • with overload protection switch
  • with surge protection
  • without child protection,PP material
  • 100% copper
  • H05VV-F 3*1.5mm²
  • 16A/250V 3500W
Спецификации
Категорија Непрекинато напојување
Promotion Type Најпродавани
Part Number NULL
Brand E-pro
Повеќе продукти од E-pro