Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

RealMe 6s, 4+64, Black

Има на залиха
11.992 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-02-2024
КОД: 950660
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
RealMe 6s, 4+64, Black
Спецификации
Категорија Смартфони
Brand Realme
Part Number RMX2002B