Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Samsung SyncMaster 2443BW 24"

-22%
Има на залиха
Special Price 3.900 ден. Regular Price 5.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 12-07-2024
КОД: 945952
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
Samsung SyncMaster 2443BW 24" ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Dimensions (WxDxH) 21.9 in x 9.8 in x 17 in Display Type LCD monitor / TFT active matrix Monitor features This monitor is designed to display paper documents efficiently by rotating the screen vertically so that it can be used in a portrait mode. Aspect Ratio 16:10 Native Resolution 1920 x 1200 at 60 Hz Contrast Ratio 1000:1 / 20000:1 (dynamic) Color Support 16.7 million colors Controls & Adjustments Brightness, contrast, H/V position, sharpness, color balance, gamma correction, color temperature Horizontal Viewing Angle 170 OSD Languages English, German, French, Italian, Portuguese, Swedish, Russian, Spanish, Turkish Vertical Viewing Angle - 160 Pixel Pitch - 0.27 mm Brightness - 300 cd/m² Horizontal Refresh Rate - 75 kHz Video Bandwidth - 164 MHz Vertical Refresh Rate - 61 Hz Manufacturer - Samsung VGA - 1 A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Built-in Speakers No
Display Port DVI, USB, VGA
Response Time 5 ms
Monitor type LCD
Monitor Resolution 1920x1200 (WUXGA)
Diagonal 24''
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished], Попуст
Brand Samsung
Part Number 2443BW
Class А+ Premium refurbished
Повеќе продукти од Samsung