Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Samsung SyncMaster S24A450BW 24"

-22%
Има на залиха
Special Price 3.900 ден. Regular Price 5.000 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 12-06-2024
КОД: 983302
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
Samsung SyncMaster S24A450BW 24" ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Ultra-Slim Design Breakthrough Picture Quality with LED Technology Save up to 40% Energy Perfect from Every Angle with Magic Angle Specifications 1920 x 1200 Resolution - 16:10 Aspect Ratio - 5 ms Fast Response VGA - 1 DVI - 1 A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Built-in Speakers No
Display Port DVI, VGA
Response Time 5 ms
Monitor type LED
Monitor Resolution 1920x1200 (WUXGA)
Diagonal 24''
Promotion Type [Stock Clearance Refurbished], Попуст
Brand Samsung
Part Number S24A450BW
Class А+ Premium refurbished
Повеќе продукти од Samsung