Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRZX110W.AE, ZX series Foldable Over the ear Headphones, white

Има на залиха
890 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 883792
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRZX110W.AE ZX series Foldable Over the ear Headphones white swivel pack and go 30mm driver units Frequency Response 12 - 22000 Hz Impedance 24 Ohm Sensitivity 98 Db 1.2m cable length
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRZX110W.AE, ZX series Foldable Over the ear Headphones, white
Повеќе продукти од Sony