Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRZX310APB.CE7, ZX series Foldable Over the ear Headset, black

Има на залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 883793
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRZX310APB.CE7 ZX series Foldable Over the ear Headset black swivel pack and go Fixed two-sided cord with AP remote for hands-free calls 30mm driver units with ferit cores Frequency Response 10 - 24000 Hz Impedance 24 Ohm Sensitivity 98 Db 1.2m cable length
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRZX310APB.CE7, ZX series Foldable Over the ear Headset, black
Повеќе продукти од Sony