Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRZX310APL.CE7, ZX series Foldable Over the ear Headset, blue

Има на залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 883794
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRZX310APL.CE7, ZX series Foldable Over the ear Headset, blue, swivel pack and go, Fixed two-sided cord with AP remote for hands-free calls, 30mm driver units with ferit cores, Frequency Response 10 - 24000 Hz, Impedance 24 Ohm, Sensitivity 98
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRZX310APL.CE7, ZX series Foldable Over the ear Headset, blue
Повеќе продукти од Sony