Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TZE751 24mm Black on Green

Нема залиха
499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 886327
Нема залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

P-touch TZ label tested to the extreme Abrasion resistant P-touch TZ label Temperature resistant P-touch TZ label Fade resistant P-touch TZ label Water and chemical resistant P-touch TZ label
Спецификации
Категорија Апликатор за етикети
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:TZE751 24mm Black on Green
Повеќе продукти од Brother