Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Various GAMING WARRIOR, Black with Red color 150kg

Има на залиха
11.300 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 09-08-2022
КОД: 948375
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

GAMING Столица WARRIOR Black with Red color Максимална тежина до: 150kg unfolding (up to 160°) Број на ногарки: 5 height: 135cm(maximum) width: 70cm seat width: 38cm материјал: екокожа
Спецификации
Категорија Гејминг столици и мебел
Part Number NULL
Brand Unknown Brand
Is Gaming Yes
Write Your Own Review
You're reviewing:Various GAMING WARRIOR, Black with Red color 150kg
Повеќе продукти од Unknown Brand