Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer EU

Има на залиха
2.984 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-01-2022
КОД: 958826
1-3 дена
Гаранција: 999 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Mi Ionic Hair Dryer EU Model number CMJ0LX Product dimensions 160 × 77 × 215mm(including nozzle) Rated voltage 220 V Rated frequency 50 Hz Rated power 1800 W Three temperature settings Hot air, alternating hot/cold air, and cold air Two speed settings low and high Net weight 547g(including nozzle) Protective function water ions Power cable length 1.7m Certification standards GB 4706.1, GB 4706.15 GB 4343.1, GB 17625.1
Спецификации
Категорија Други продукти
Part Number NUN4052GL
Promotion Type Ново
Brand Xiaomi
Write Your Own Review
You're reviewing:Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer EU
Повеќе продукти од Xiaomi