Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Xiaomi Redmi 9A 2GB/32GB Glacial Blue

Има на залиха
7.473 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-02-2024
КОД: 991955
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Redmi 9A 2GB/32GBGlacial Blue
Спецификации
Категорија Смартфони
Brand Xiaomi
Part Number MZB0A3GEU
Повеќе продукти од Xiaomi