Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Drum Unit DR130CL for HL-4040CN/4050CDN; HL-4070CDW; DCP-9040CN/9045CDN/9042CDN; MFC-9440CN/9450CDN/9840CDW

Има на залиха
2.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 704239
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Drum Unit DR130CL for HL-4040CN/4050CDN; HL-4070CDW; DCP-9040CN/9045CDN/9042CDN; MFC-9440CN/9450CDN/9840CDW
Спецификации
Категорија
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Drum Unit DR130CL for HL-4040CN/4050CDN; HL-4070CDW; DCP-9040CN/9045CDN/9042CDN; MFC-9440CN/9450CDN/9840CDW
Повеќе продукти од Brother