Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Toner TN135BK black (do 5000 str.) for HL-4040CN/4050CDN; HL-4070CDW; DCP-9040CN/9045CDN/9042CDN; MFC-9440CN/9450CDN/9840CDW;

Има на залиха
1.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 695479
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Toner TN135BK black (do 5000 str.) for HL-4040CN/4050CDN; HL-4070CDW; DCP-9040CN/9045CDN/9042CDN; MFC-9440CN/9450CDN/9840CDW;
Спецификации
Категорија Оригинални тонери
Part Number NULL
Brand Brother
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Toner TN135BK black (do 5000 str.) for HL-4040CN/4050CDN; HL-4070CDW; DCP-9040CN/9045CDN/9042CDN; MFC-9440CN/9450CDN/9840CDW;
Повеќе продукти од Brother