Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Brother Drum Unit DR241CL for HL-3140CW/3150CDW/3170CDW/DCP-9020CDW/MFC-9140CDN/9330CDW/9340CDW (up to 15.000 pages - includes 1 x BK, 3 x CMY - Black, Blue, Red, Yellow)

Има на залиха
2.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 882142
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Brother Drum Unit DR241CL for HL-3140CW/3150CDW/3170CDW/DCP-9020CDW/MFC-9140CDN/9330CDW/9340CDW (up to 15.000 pages - includes 1 x BK, 3 x CMY - Black, Blue, Red, Yellow)
Спецификации
Категорија
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Brother Drum Unit DR241CL for HL-3140CW/3150CDW/3170CDW/DCP-9020CDW/MFC-9140CDN/9330CDW/9340CDW (up to 15.000 pages - includes 1 x BK, 3 x CMY - Black, Blue, Red, Yellow)
Повеќе продукти од Brother