Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

DK22243 Continuous Paper Tape 102mm x 30.48m

Има на залиха
1.860 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 695471
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

DK22243 Continuous Paper Tape 102mm x 30.48m
Спецификации
Категорија Апликатор за етикети
Brand Brother
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:DK22243 Continuous Paper Tape 102mm x 30.48m
Повеќе продукти од Brother