Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

HP ProDesk 600 G1 AIO 21.5" i7 4th Gen/ 8GB/ 256GB SSD

Има на залиха
10.787 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-02-2024
КОД: 1004732
Во ДДСтор магацин
ПРЕМИУМ РЕОБНОВЕН (како нов). 100% функционален, без видливи знаци на користење. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Гаранција: 720 (дена)
HP ProDesk 600 G1 AIO 21.5" i7 4th Gen/ 8GB/ 256GB SSD ➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters ➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите Промотивно 2 години гаранција 14 дена гаранција за враќање пари • Екран - 21.5" original stand FHD display with Screen Resolution of 1920 x 1080; HD Graphics 4600; DVD, USB • Процесор - Intel® Core™ i7-4765T Processor (8M Cache, up to 3.00 GHz) • РАМ - 8GB ddr3 • SSD Диск - 120GB SSD 2.5" • Графичка карта - Intel HD Integrated • Oптички уред - N/A • Оперативен - N/A Mожност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR Гратис: - При купување на пакет компјутер + монитор, Подарок тастатура и маус A+ Premium класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање. Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување. А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни институции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување. Можност за надоградба на РАМ меморија и на Хард диск Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Спецификации
Категорија Лиценцирани бренд компјутери
Part Number ProDesk 600 G1 AIO
Brand Hp
Promotion Type New Stock Refurbished, Winter Sale
Type Of Operating System Без оперативен систем
Class А+ Premium refurbished
Max Turbo Frequency: up to 3.00 GHz
SSD Capacity 256 GB
Core Name 4th Gen. Haswell
CPU Clock Speed: 2.00 GHz
Case Type All in One
HDD Capacity N/A
GPU Brand Intel® HD Graphics (Integrated)
RAM Capacity 8 GB
Processor Technology Intel® Core™ i7
Memory Type DDR4
Повеќе продукти од Hp